Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

OR MAHARAL

female BRI e- LADY MADONA HONEY PIE

NAŠE LEJDYNKA.

8.6.2011 se narodila Lejdynce miminka. Byla moc šikovná a máme radost z moc pěkného KRÉMOVÉHO  KOCOURKA  naprosto bez stínové kresby !

Lady Madona Honey Pie.cz tak se jmenuje naše krémová Princeznička s tím nejkrásněji zbarveným oranž okem.

Kočičku jsme si dovezli z Jižní Moravy z prestižní chovné stanice specializující se na tuto barvu. Paní Šotnarová nám předala opravdu poctivě a z láskou odchované kotě-kupovali jsme již více koťátek ale žádné nebylo při odběru tak robustní a naprosto bezproblémové povahou. Ihned se zařadila do naší skupiny koček, nevyvolává šarvátky, neprovokuje, není urážlivá když se věnujem momentálně jiné kočičce.Jediný problém je, že prakticky 100% dává přednost granulím, nechce ani masíčko, ani kapsičky a konzervy.Proto ji stále krmíme granulemi kitten různých značek abychom měli jistotu že má vše potřebné.Vodu pije raději tekoucí z vodovodního kohoutku.

V Olomouci na Mezinárodní výstavě koček v prosinci 2010 získala Lejdynka chovnost a ocenění Výborná 2 /za svou poloviční sestrou/. Posuzovatelce se nejvíc ze všech přihlášených kočiček v této třídě líbilo vybarvení oka u Lejdynky a hustý správně "křuplavý" kožíšek. Lejdy je obrovského tělesného rámce- mohutná kostra a potřebuje se ještě "zaobalit" jak má britečka správně být. S dalšími výstavami počkáme po odchovu prvních mimísků až Lejdynka zmaminovatí...Krýt poprvé budeme asi Lewisem Remides.

Za Lejdynku chci poděkovat paní Šotnarové, máme dík ní nádhernou pohodovou kočičku.

  •  

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist