Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

OR MAHARAL

NOVINKY- CO U NÁS NOVÉHO

 

25.10.2012 dnes je pro nás dnem smutku- do Psího ráje odešla naše a kočiček kamarádka bišonka MORGANA a to ve 12 letech.

6.5.2012 opět zabodovala naše ULRIKA Or maharal /modrá/ na Mezinárodní výstavě v Brně. Získala opět CAC,BIV, nom. BIS. Fotečky a podrobnou zprávu přidám až nám majitelka paní Křičková došle aktuální fota.GRATULUJEME!
21.4.2012 nás potěšily naše odchovy - krémový tygrovaný kocourek VULKAN Or Maharal získal svůj 1 CAC /váží v 10 měs. 8 kg!!/ a obzvlášť nás příjemně překvapila modrá mladinká kočička/11 měs./ ULRIKA Or MAHARAL která v nejobsazovanějším barevném rázu mezi velmi kvalitními kočkami dostala svůj 1.CAC. GRATULUJEME majitelům a děkujeme za výbornou péči a skvělou prezentaci našeho chovu na Mezinárodní výstavě v Ostravě.

18.4.2012 konečně se nám také ozvali chovatelé z Polska vlastnící naši SIBYLLU  OR MAHARAL.cz a poslali její fotky.

roční SIBYLLA OR MAHARAL, žije v Polsku.

7.4.2012 MOC pěkný pozdrav a fotečky jsme dostali od majitelky Sáry Šejne Or Maharal paní Aničky ze Slovenska.

Privítajte sviatky jari, nech sa všetkým dobre darí.
Tým čo nosia sukničky, dobrej sviežej vodičky.
Tým čo nosia nohavice, veľa dobrej slivovice.
veselú a šťastnú  veľkú noc želajú
 
Šimekovci.                                                                                   Sára 1 rok.

30.3.2012 dnes našel novou paničku pejsek Míša, kterého jsme spolu s jeho setřičkou Keisy zachránili před umrznutím z Holčovické stodoly.

Míša ze svou novou paní, za plotem ho čeká jeho nový kamarád.

26.2.2012 včera si zamluvili kočičku Xanthi, přijela se na ni podívat rodinka z Jeseníku. Kočička bude dělat společnici 2 slečnám.

25.2.2012 kočička REBECCA Or Maharal-čokoládová roční kočička získala včera 2.titul CAC.yesGRATULUJEME!

22.3.2012 musíme se pochlubit našim Teddy Bearem Or Maharal má 10měsíců

21.3.2012 k dnešnímu dni máme zajištěno "ubytování" pro tato koťátka - modrá kočička AGNES Ormaharal /BOEC/ našla paničku která si ji bere jako budoucí chovnou kočičku. Protože Agneska je naprosto nepříbuzná k vrhu X Or Maharal /FIFe/ spolu s ní k Olomouci odcestuje i kocourek krémový XONYAN a to jakožto budoucí chovný kocour.

Kočička AMÁLKA je v rezervaci do konce měsíce-není uhrazena záloha. Kocourek XIO krémový jde rovněž do chovné stanice k další kočičce, bude bydlet u Rožnova pod Radhoštěm. Další kočička XARYANA lilováželvinka jde na mazlíčka, jako náhrada za uhynulou kočičku bez PP /HCM/. Její nová panička už se na kočičku těší, témeř denně i píšeme, kočička už má doma veškeré vybavení, škrabadlo s domečkem a hlavně rodinku která ji bude  rozmazlovat.Na XANTHY se přijede o víkendu podívat její potencionální budoucí panička, kočička by měla bydlet v Jeseníku, tedy nedaleko od nás, určitě nebude problém ji navštívit.

Volná je tedy modrá želvinka XOU XOU, krémový XORAN a modrá ABIGAIL. Věřím že i oni brzo najdou milující majitele. Maminky obou vrhů se starají o miminka SPOLEČNĚ viz foto

24.2. odjela do Prahy poslední kočička vrhu Z- ZAFIRA  k paní Joaně.Dle poslední zprávy již kočička je "paní domu" a začíná si zvykat na kocoura a pejska kteří již domácnost obývali před jejím příchodem.

15.2. všechna koťátka vrhu Z Ormaharal /BOEC/ našla nové majitele.Některá koťátka půjdou do chovu a na výstavy, některá budou "jen" dělat společnost svým majitelům.

Další kocourek ze stejného spojení jako Ywo a Ypsylon /viz foto níže/ žije v Ostravě, často jeho nové fotečky dostávám a vídám na facebooku.Je v barevné variantě stříbřitý černě tečkovaný.

13.2. taky kocourek Ywo Ormaharal dělá své paničce radost.

Ywo bydlí v Budišově nad Budišovkou, je to kotě ze spojení Bibiana Sanatana Atma + Levis Remides .Kocourek je stříbřitý s modrou kresbou a jsme docela zvědaví jak poroste a bude vypadat v dospělosti.Levis by měl výrazně zlepšit typ "whiskasek" z tohoto spojení je i kocourek zlatý černě tečkovaný Ypsylon viz foto níže kde je se svými novými pánečky.

12.2.2012 přišlo nám několik zpráv o koťátkách od nás u nových majitelů.Tak předně GRATULUJEME koťátkům vrhu S k prvním narozeninámheart

Sara Šejne Or Maharal dcera Bat Sheby Or Maharal oslavila 1.narozeniny.

9.2. zachráněná štěňátka se pomalu adaptují na normální podmínky.Baští granulky Roal canin pro štěňata malých plemen která jim zaléváme teplou vodou, tuhou stravu zatím sami moc jíst neumí,suché granule rozházeli a nevěděli co s tím...Taky psí konzerva jim jede.U krmení je vidět, že prostě přežila a neumrzla jen ta nejdrzejší šťeňata. Fenečka je víc dominantní i když nejmenší ze 3 přeživších štěňat.Vrčí, kouše, musím jim dávat do 2 misek jinak se spíš rvou než žerou...Když si uvědomím že žili v uplné tmě, v hrozné zimě ,spali  ve zmrzlé díře v zemi,čekali až příjde máma a nakojí je, nebo neznámá ruka strčí pod dveře stodoly misku s teplou polívkou...no děs.

Veget v posteli u televize u Bergmannů, to je jinší kafe než nora v zemi!!!yes

8.2.2012 máme doma dva "psí bezdomovce"- v Holčovicích Spálené ve staré stodole objevila naše známá vyhloubenou noru a v ní malá štěňata. Kolem stodoly se zdržuje malý chlupatý bezprizorní psík a sousedka mu tam pod dveře stodoly strká teplé polévky a granule.Před pár dny se u dveří stodoly venku objevil malinký černý psík.Odchytili ho a vzali si ho domů, zašli pro majitelku stodoly a našli tam další umrzlé štěně a 2 živé.Majitelka odmítla situaci jakkoliv řešit, prý má "rozestavěný barák a zaměstnání, nemám na ně čas ani je kde dát" stodolu prostě zamkla a bylo jíuplně jedno že tam štěňata nejspíš taky umrznou...Naše 14 letá Ester se to dověděla ve škole od spolužačky- dcery paní která si vzala aspoň to jedno štěně a chodí krmit ke stodole. No dostala jsem hrozný vztek nad lidskou BEZOHLEDNOSTÍ a právní tupostí- přeci šlo štěňata odvézt do útulku v Krnově nebo infomovat starostu- já bych to tedy řešila. Vzhledem k extremním mrazům- minulý týden tady bylo mezi -20 až -29 jsem poslala Ester do školy s přenoskou a odpoledne zachráněná psí miminka dovezla.Vypadají kupodivu zdravé,je to kluk a holka.Je zázrak jak mohli  v takových mrazech přežít.

6.2. odjel náš poslední kocourek vrhu Y zlatě tečkovaný Ypsylon do Ostravy.Bude dělat společnost červené britské kočičce. Byl prodán na mazlíčka. Bylo načase, protože naše Chrinka jako vždy tohle poslední kotě adoptovala a kocourek se přiživoval u Chery spolu s jejími 5 koťaty...

První pár hodin po porodu- Betynka má po roce opět krásná koťátka.Otcem je náš odchov Paris Or Maharal ,mladinký modrý bicolor-jsou to jeho 1 koťátka.Paris má za sebou 2 výstavy kde získal 2 x CAC + nom. do BIS a také vyhrál BIV. Koťátka mají v předcích špičkové linie včetně Finské.Všechny 3 koťátka jsou modré kočičky.Betynka je matkou Rebeccy Or Maharal, čokoládové kočičky viz foto níže.

23.1.2012 narodila se nám koťátka ze spojení Bat Cherianne Or Maharal a Paris Or Maharal.

22.1.jsme dostali fotečky již roční Rebeccy Or Maharal

a došla také zpráva o Samuelovi Or Maharal má 11 měsíců

13.1.2012 otec vrhu X,Y,Z Levis Remides

10.1.2012 nám manželé Obrovi z Brantic poslali přání do Nového Roku a fotku Izidora Or Maharal- lilového kocourka ze spojení Cherianne Silver Rain + CH Aharon z Kamenné Hory.

Dne 7.1.2012 získal čokoládový kocourek z našeho chovu KAIL  OR  MAHARAL na MVK v Ostravě 3 CAC a získal tím trvalou chovnost a je ŠAMPIONyes GRATULUJEME majitelce paní Gabriele Halfarové z Opavy Kylešovic.

 1.1.2012 - koťátka vrhu X Ormaharal pomalu odchází do nových domovů.Kocourek Xaver dělá společníka dětem ve Štenberku,kočička Xendy by měla odjet v půli ledna do nové rodiny v Pardubicích,kočička Xenie bydlí v Brně. Novou rodinu zatím hledá jen čokoládová Xena.Má moc pěknou hlavičku,je to pěkná kočička.Plně samostaná, naočkovaná.

Z vrhu Y Ormaharal již máme volné jen černě tečkovaného stříbrného a zlatého černě tečkovaného kluka.

vrh Z Ormaharal volné kočičky a kocourek k odběru v únoru 2012. Info na 734548726.                                                                    23.12.2011-PŘEDNĚ VÍTÁM VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY NAŠICH STRÁNEK.VZHLEDEM K DATU PŘEJI VŠEM PŘÍJEMNÉ A POKLIDNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ, AŤ JIŽ SLAVÍTE KTERÉKOLIV.smiley

                                                                               

                                                                                  CH Filip Or Maharal žije a kryje ve Zlíně www.kandiagarden.cz

25.12.2012 jsem prošla došlou poštu. A velmi mne potěšila přáníčka Vás všech, kteří mají od nás koťátka. Těžko říci která zpráva o našich koťátkách u nových majitelů zahřála u srdce nejvíc. Proto se postupně podělím o fotečky našich odchovů, posuďte sami, jak královsky si většina našich koťat žije. Rádi bychom, aby všechna koťátka od nás našla ty nejlepší domovy.Pokud toužíte také mít doma koťátko od nás, překlikněte prosím do sekce Koťátka k odběru.

IC Džafar Or Maharal žije a kryje v Kopřivnici                                                 Dorian Or Maharal /bratr IC Džafara/ žije v Ostravě

Sára Šejne Or Maharal v 10 měsících- žije na Slovensku u paní Anny.  Ceng Or Maharal žije v Opavě.

Paris Or Maharal 1 a půl roční se svou malou budoucí paničkou .          Wampyr Ormaharal

Willibald Ormaharal   -   půl roční                                                                                      Chava Or Maharal

Rebecca Or Maharal 10 měsíční bydlí u Kolína, již získala 1 CAC.          Whistaria Ormaharal 5 měsíční žije v Zátoru

Kail Or Maharal chovný kocourek žije v Opavě                                               Hanah Or Maharal chovná kočička žije v Opavě- Kylešovicích                             

Vulkan Or Maharal 7 měsíční žije v Karviné                                                  Orestes Or Maharal lilový kocourek žije u Ostravy

Pralinka Or Maharal žije v Ostravě                                                                  Izidor Or Maharal žije v Branticích

Pampeliška Or Maharal žije v Ostravě spolu s Oriannou Or Maharal.

TOPlist