Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

OR MAHARAL

male BRI a - URIASH OR MAHARAL.cz

 URIASH OR MAHARAL.cz

Dne 10.11.2013 sono na HCM NEGATIVNÍ MVdr. Pospíšilík Přerov 

PKD -připravujeme

 

Mám 4 měsíce, narodil jsem se 30.5.2011 zatím moc rád spím.            Za 5 dní bude mít Uriášek 10 měsíců,pěkně nám mohutní.

 


Tady dole na gauči se předvádí moje sestra ULRIKA která už bydlí v Rakvicích u Brna. Ulrika tady se mnou zůstala nejdýl z mých sourozenců, měl jsem ji moc rád ale mám tu i další kočičí kamarády. Snad nebude Ulrice v novém domově moc smutno.Ulrika bude taky jezdit na výstavy tak ji možná někde uvidím.

URIASH OR  MAHARAL je synem VIVIANE  ALFA-POL-CAT

kocourek zůstává v mé stanici jako budoucí krycí kocourek pro majitele kočiček z mého chovu  po CH asherovi Or Maharal.cz a  CH Aharonovi Z Kamenné Hory.cz

negativní sono na HCM ,negativní testy na FELv ,FIP, FIV

Otec  URIASHE OR MAHARAL je barvy lilové, po modré matce a lilovém otci  EC  Udo v. Fichtenthal. V předcích  Uriashova otce najdeme dále např. IC Honeybee Small Panther.ch   GIC Caterwaul s Cream of the Cream, EC Kimboy a.d. Spielzeugstadt a další pěkné kočičáky.

negativní testy na FELv a FIV

Matka  URIASHE naše princeznička Vivinka. Je po obou modrých rodičích. V předcích má taky špičkové kočičáky např.EC Camelia British Velvet.cz EC Clarisa Kornel, IC Catbalu Egoist krásný čokoládový import s Anglie, IC Arricchito British Velvet- čokoládový kocour, IC Martineli s Amore Mio, EC Augustin v. Kuehligsrund a mnoho dalších. Oba rodiče URIASHE mají skvělou VELMI  UMAZLENOU POVAHU a otec URIASHE neznačkuje!

děda CH  FROLIC  British Velvet.cz

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist